چرا باید به فلاتر (Flutter) توجه و نگاه ویژه ای کرد


فلاتر چیست؟

فلاتر یک SDK برای برنامه های موبایل است مه به ما کمک میکند برنامه های ios وandroid خود را به صورت نیتیو(یعنی هم به  صورت کد هایی مخصوص اندروید و هم ios) در زمان تولید داشته باشیم,فلاتر توسط  گوگل پشتیبانی میشود و کاملا متن باز(open source) است.

چرا فلاتر؟

درک اینکه چرا Flutter شامل درک افرادی است که برای آن در نظر گرفته شده است ، و همچنین تاریخچه توسعه در حوزه های مختلف کاربر را شامل می شود.

 

فلاتر برای چه کسانی است؟

  • توسعه دهندگان به دنبال ساخت رابط کاربری بسیار کارآمد و زیبا هستند.

  • برنامه نویسان وب که به دنبال یادگیری زبان های مختلف برای توسعه برنامه های موبایلی بدون یاد گرفتن زبان های مختلف Native هستن.

  • شرکت هایی که به دنبال دستیابی به کاربران بیشتری هستند با یک سرمایه گذاری واحد(زیرا نیاز نیست که برای توسعه برنامه خود برای سیستم عامل های مختلف موبایل یک برنامه جداگانه را ایجاد کنند.

  • طراحانی که به دنبال این هستند که طرح های اپلیکیشن خود را بطور مداوم با دیدشان تحویل دهند.

 سرعت بالا

فلاتر برای سرعت توسعه بالا مهندسی شده است.بارگذاری مجدد دائمی دائم به شما امکان می دهد تا کد خود را تغییر دهید و ببینید بدون آنکه حالت برنامه را از دست دهید ، کمتر از یک ثانیه خروجی کد هایتان به چه صورت است . همچنین فلاتر با استفاده از مجموعه غنی و کاملی از ویجت ها ایجاد شده است 

انعطاف پذیری بالا 

فلاتر به یک ویجت ، رندر ، انیمیشن و حرکات در این چارچوب حرکت می کند تا بتواند کنترل هر پیکسل روی صفحه را به شما امکان دهد.

این بدان معناست که شما از انعطاف پذیری بسیار بسیار بالا در ساخت یک طراحی سفارشی برخوردار هستید.

عملکرد بالا 

فلاتر نیازی ببه ارتباط با جاوا اسکریپت ندارد و همچنین سرعتش هم بالاتر از ان است

کاهش نیاز به شخص سوم (برای شرکت ها و کسانی که هزینه برایشان مهم است)

وقتی که شما از فلاتر استفاده میکنین شما کد ها و برنامه مخصوص گوشی های android و همینطور ios را دارید و همین باعث میشود که به فرد سومی بی نیاز باشید

 

 

و بسیاری از دلیل های دیگه هم برای انتخاب فلاتر برای زبان برنامه نویسی خودتون و یا استفاده از زبان فلاتر و یا برنامه نویس فلاتر برای توسعه برنامه شما وجود دارد

 

از همه شما دوست داران علم و تکنولوژی ممنونم که  وقت گذاشتین و این مطلب رو خوندید

 

نظرات کاربران
برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید