بهترین پکیج های اتم

Emmet

کد HTML و CSS را آسان‌تر از همیشه با بسته امیت قرار دهید .این بسته  به شما اجازه می‌دهد در  طراحی خود از کلمات اختصاری استفاده کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا ساختارهای پیچیده را به رشته متن کوتاه بنویسید.

Linter

در اینجا لیستی کامل از linter ها در سایت atomlinter.github.io آورده شده‌است. انواع مختلفی برای هر زبانی وجود دارد. شما باید یک linter مخصوص برای زبان خود نصب کنید. اساسا،  ابزاری است که برای تجزیه و تحلیل کد منبع مورد استفاده قرار می‌گیرد.

 

Atom Beautify

کار بسته beautify اتم این است که کد شما را واضح‌تر و خواناتر کند. می‌توانید قسمت انتخاب‌شده از متن یا یک فایل کلی را با این بسته زیبا کنید. هیچ شکی وجود ندارد که  کد خوانا وتمیز، توسعه را آسان‌تر می‌کند و دقیقا  این کار ،همان چیزی است که این بسته انجام می‌دهد. این بسته در زبان‌های مختلف توسعه مثل: HTML، CSS، جاوا اسکریپت، PHP، پایتون، C #، جاوا، C + C، Objective - C، CoffeeScript و غیره استفاده می‌شود.

 

Teletype

بیایید فضای کاری خود را با اعضای تیم به اشتراک بگذارید وبه صورت همزمان با  Teletype  با هم‌ همکاری کنید. این  بسته به شما کمک می‌کند دانش خود را با تقسیم کد خود با یک برنامه‌نویس دیگر افزایش دهید. 

 

Git Plus

 بدون سوئیچ کردن به ترمینال، اقدامات Git مختلف انجام دهید. اکنون شما می‌توانید هر فرمان Git را بدون استفاده از ترمینال  با استفاده از بسته پلاس راه‌اندازی کنید.

 

Highlight Selected

با دوبار کلیک روی یه کلمه به تمامی کلمات یکسان با آن در آن فایل نمایش داده میشود.

 

File Icons

این بسته به شما کمک می‌کند تا فایل‌های خود را به روش سیستماتیک تری سازماندهی کنید و به شما امکان  اضافه کردن فایل‌های رنگی را میدهد. این کار به شما کمک می‌کند پرونده‌ها را راحت تر  پیدا کنید و نمای کلی را نگاه دارید. شما همچنین می‌توانید با توجه به نیاز خود، شکل ها را تنظیم کنید.

 

Pigments

در حال حاضر سروکار داشتن با کده‌ای رنگی در پرونده CSS دیگر دشوار نیست. پرونده CSS  شما را اسکن می‌کند و تمام کدهای رنگی را تشخیص می‌دهد.

 

Open Recent Files/Folders

باز کردن فایل‌های اخیر یا پوشه‌ها با این بسته آسان است که بدون هیچ تاخیری  با سرعت کار را شروع کنید.

 

Auto-close HTML

برچسب HTML  خودکار به شما کمک می‌کند تگ های HTML را که باز کردید و فراموش کردید بسته شوند را ببندید.

 

سرعت ایجاد markup را دو برابر می‌کند! این بسته به شما این امکان را می‌دهد که تعریف کنید کدام برچسب‌ها باید مانند < p > / p > کامل شوند.

نظرات کاربران
برای ثبت نظر ابتدا باید وارد سایت شوید